Godło Kościoła Polskokatolickiego
Katedra
Wierni
Hierarchia
Ustrój
Struktura
Z życia Kościoła
Z życia naszych parafii
Ogłoszenia
"Rodzina"
Nasze Radio
Starokatolicyzm
Ekumenia
Kościoły w U.E.
Ludzie Kościoła
Linki


   Śpiewem wielbimy Boga

 

„Lustro i róża"

 

   „Witaj Panie..." — to pierwsza kaseta audio, którą wydałem dedykując ją Bogu Najwyższemu jako wdzięczność za wszelkie dary i łaski w Roku Jubileuszowym 2000. Możemy usłyszeć na niej wiele piosenek i pieśni religijnych znanych nam z kościołów, jak np. „Barka", „Przyjdź Duchu Święty", „Prawo miłości", „S.O.S", oraz mojego autorstwa jak: „Witaj Panie, „Otwieram mój świat" i wiele innych. Myślę, że kaseta ta i znajdujące się na niej utwory będą pomocne kapłanom w duszpasterstwie i nie tylko, ale i wiernym naszego i innych Kościołów.
   Pragnę wyrazić wdzięczność i serdecznie podziękować wszystkim tym parafiom, ich duszpasterzom i wiernym, którzy zapraszali mnie do wzięcia udziału w różnych uroczystościach parafialnych z koncertem moich pieśni, gdzie wspólnie mogliśmy wielbić Boga, dziękując Mu za liczne dobrodziejstwa. Miłym jest dla mnie fakt, że w duchu ekumenicznym byłem zapraszany i śpiewałem również w parafiach Kościoła Rzymskokatolickiego.

   Dziś z wielką radością pragnę oddać w ręce słuchaczy nową kasetę audio zatytułowaną „Lustro i Róża" wydaną w 2003 roku. Usłyszymy na niej piętnaście utworów mojego autorstwa, wśród których są pieśni o matce, ojcu, domu rodzinnym, życiu a także odrobina poezji. Chciałbym, aby te kasety były dla każdego odbiorcy nutą refleksji, modlitwy, zamyślenia.
 


     Pragnę wyrazić wdzięczność i złożyć wyrazy szacunku tym wszystkim, którzy okazali mi swoją życzliwość przy realizowaniu i wydaniu tej kasety.

Skradziony promyczek
Słowa niekłamane
Już zawsze będzie dobrze
Rodzinny dom
Dziecięcy błąd
Ty mnie bardzo ukochałeś
A mój Bóg tak mówi mi...
Opowiem dziś światu

Ks. Bogdan Skowroński.  

Wszystkim, do których trafią te kasety,
życzę wielu Łask Bożych i miłego odbioru.

 

Dawid Skowroński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 w Toruniu; w weku 6 lat zdobył I miejsce w programie "Od Przedszkola do Opola" wraz ze swoją siostrą Esterką; brał udział w festiwalu 'Song of Songs' w roku 2000; zdobywca wielu nagród oraz dyplomów w programach i festiwalach muzycznych: 'Wygraj Sukces' w Domu Muz; laureat konkursu talentów festiwalu piosenki dziecięcej w Radziejowie i Aleksandrowie Kujawskim, konkusu piosenki ludowej w S.P. nr 28 w Toruniu i wielu innych. Współautor kasety audio "Witaj Panie".